DOVANŲ IDĖJOS PLAČIAI IR SU ISTORIJOMIS

DOVANŲ IDĖJOS PLAČIAI IR SU ISTORIJOMIS .

TIKSLIAU, KAIP AŠ TAU PASAKOČIAU GYVAI – DAUG IR PRIDURČIAU KODĖL TAIP.

Iš kart perspėju. Čia bus daug susijusių mano istorijų ir patirčių su siūlomais daiktais.

Konkretumo ieškančių skaitytojams siūlau sustoti ties čia. BET KITIEM – GERO SKAITYMO. Nepaminėjau anksčiau, bet labai lauksiu patarimų ir priekaištų.

Padariusi apklausą savo instagram platformoje: ar iš vis būtų įdomu tema apie dovanų idėjas, atsakiusių skaičiai parodė, kad net 99% atsakė teigiamai. Taigi į klausimą: o ką dovanoti? Jums pateiksiu atsakymus iš savo sukauptos galvą kvaršinančios patirties.

Taigi pradėsiu nuo :

  • Patefono, kurį pati gavau iš draugių. Linkėjimai Jums! Tai puiki dovana, nes: vinilų ieškojimas sendaikčiuose yra LABAI FAINAS DALYKAS, žinoma buvo dairytasi ir močiutės stalčiuose ir prašyta draugų, kurie jų turi ir nenaudoja! Tai čia, nors man, toks žaidimas, kuris, kuo toliau – tuo įdomesnis.

Pasidomėjus, galima atrasti tikrai už normalią kainą (pasidairiau skelbimuose, tai net už 16 radau!), o jų įvairovė stebina. Siūlyčiau pasidairyti visokių pardavimų/perpardavinėjimo puslapių, kaip: skelbiu.lt  įmesiu ir pavyzdžius kokius radau

Neslėpsiu, paiešką pradėjau Google parašiusi: parduodu patefoną

Taigi, peržvelkime: https://www.skelbiu.lt/paieska/patefona/ https://www.skelbiu.lt/skelbimai/technika/audio/ploksteliu-grotuvai/ https://www.alio.lt/paieska/parduodu-patefona/

Kainos nuo ~ 20 eurų už grotuvą ir žinoma iki begalybės, bet kodėl būtent siūlyčiau visų pirma peržvelgti skelbimų puslapius, o ne naujųjų technologijų  puslapius, nes man labai graži idėja, kad daiktui suteiksite tą vadinamą antrą gyvenimą, o daugelis daiktų buvo panaudota tik po keletą kartų, tad jų būklė puiki.

O kas norėtumėt pasimainyti plokštelėmis – rašykit!

  • Kursai, kaip pavyzdys: keramikos, kurie yra wow! Asmeniškai jų dar nesu bandžiusi, bet turėjau labai gerą praktiką mokyklos laikais, kai dailės mokytojas parodė techniką.

Rekomenduoju draugės lankomus keramikos kursus Vilniuje > Užupio meno inkubatoriuje – 4boobs studija

  • Dabar labai populiaru juostiniai fotoaparatai. Visų pirma pasidomėkite, ar pas Jūsų šeimos narius jie nėra kaip prisiminimas, nes visada juos galite pataisyti, panaudoti kurti naujiems prisiminimams. O jei neradote – paieškokite prieš tai pasidalintomis mano svetainėms (apie patefonus).

Aš pati  ir keletą mano draugų turime juostinius fotikus – NERANDU MINUSŲ, kalbant apie juos.

Į tą temą, pradėjau labai vertinti foto albumus. Asmeniškai mano gyvenimo fotoalbumai nustojo pildytis  paauglystėje, nes viskas persikėlė į telefoną ar kompą. Todėl rekomenduoju juos tęsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *